Zespół

Natalia Matyba
Zastępca Dyrektora ds. Organizacyjnych, Wydział Komunikacji

Od lat związana ze sprawami europejskimi. W czerwcu 2021 zasiliła Zespół BSP w biurze w Warszawie, odpowiadając m.in. za sprawy legislacji unijnej, głównie w obszarze Agendy Cyfrowej. Pomysłodawca powstania Akademii Kadr Europejskich w Szkole Głównej Handlowej i koordynator I edycji. Absolwentka Administracji oraz studiów podyplomowych w obszarze Dyplomacji i Stosunków Międzynarodowych w Collegium Civitas w Warszawie. Absolwentka studiów Executive MBA.

Doradzała w sprawach europejskich w największej organizacji pracodawców w Polsce oraz Belgijskiej Izbie Gospodarczej. Posiada ponad 16-letnie doświadczenie w administracji publicznej na szczeblu samorządowym i rządowym, a także europejskim. Przez 9 lat reprezentowała Województwo Śląskie w Brukseli. Doświadczenie zawodowe zdobyła równie w Ministerstwie Spraw Zagranicznych oraz Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego i Mazowieckiego.

Wykładowca akademicki. Specjalizuje się w polityce europejskiej, ze szczególnym uwzględnieniem lobbingu regionów i miast na arenie międzynarodowej oraz procesu decyzyjnego UE.

W wolnym czasie gra na pianinie i w golfa.

Powrót