Aktualności

17 sierpnia 2023

Business & Science Poland zaprasza do bezpłatnej rejestracja na Szczyt Cyfrowy IGF Polska 2023!

 

Business & Science Poland zaprasza do bezpłatnej rejestracja na Szczyt Cyfrowy IGF Polska 2023!
https://www.gov.pl/web/igf-polska/rejestracja-na-szczyt-cyfrowy-igf-polska-2023

4 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym Business & Science Poland zrealizuje sesję w ścieżce tematycznej: forum legislacji cyfrowej na temat wyzwań jakie stawia przed człowiekiem rozwój sztucznej inteligencji.

Szczegółowe informację oraz agendę wydarzenia, którego organizatorami jest Ministerstw Cyfryzacji oraz NASK znajdziecie Państwo tutaj: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/startuje-rejestracja-na-szczyt-cyfrowy-igf-polska-2023

IGF (Internet Governance Forum) to globalna platforma, która powstała z inicjatywy ONZ a jej zadaniem jest ułatwianie kontaktu wszystkim podmiotom zainteresowanym kwestiami polityki publicznej związanych z Internetem. IGF przede wszystkim informuje i inspiruje osoby mające wpływ na kształtowanie polityki zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym.

Od 2016 roku coroczne konferencje IGF Polska – Forum Cyfrowego Rozwoju są miejscem dyskusji, wymiany informacjami i dzielenia się dobrymi praktykami, które ułatwiają wspólne zrozumienie, w jaki sposób zmaksymalizować możliwości Internetu i radzić sobie z pojawiającymi się zagrożeniami i wyzwaniami.

Powrót